Garanti Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

 

 - Koruma Yasası'na göre cihazla birlikte garanti belgesinin verilmesi zorunluluktur.

 Genel garanti koşulları garanti belgesinin üzerinde belirtilmiştir. Garanti kapsamı ve işlemleri konusunda bilgi sahibi olmak için bu bölüm dikkatle okunmalıdır.

 - Betakontrol tarafından satılmakta olan ürünler (bazı yedek parça türünden malzemeler hariç.) aşağıdaki koşullarla garantilidir.

 - Doğrudan üründen kaynaklanmayan, kullanıcı hatalarından yanlış montajlardan vb. doğabilecek sorunlar garanti kapsamı dışındadır.

 Yasal düzenlemelere göre garanti süresi satış tarihi Yasal düzenlemelere göre garanti süresi satış tarihinden başlamak üzere en az 2 (iki) yıldır.(bazı yedek parça türünden malzemeler için bu koşul geçerli değildir.)

 - Garanti belgeniz aynı zamanda faturanızdır.Faturanız satışı yapan “www.betakontrol.com”,”online satış sitesi “ tarafından doldurulur. Bir nüshası kullanıcıya verilir.Kullanıcı garanti belgesini yani ürünün faturasını , garanti süresi boyunca saklamalı ve garanti işlemlerinden yararlanmak için gerektiğinde Betakontrol merkezine göndermelidir.

 - Garanti belgesinin (Faturanın) kaybolması durumunda info@betakontrol.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Her türlü savaş, isyan, terör hareketleri, yangın, hırsızlık, deprem, yıldırım düşmesi, su baskını, aşırı ısınma veya donma gibi afetler sonunda oluşabilecek arıza veya hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti koşulunun geçerli olması için seri numarasının belirtilmesi zorunlu olduğu ürünlerde , ürün üzerindeki barkod , korunmuş ve seri numarasının silinmemiş olması gerekmektedir.

© 2024 Her Hakkı Saklıdır